Reboot logo

Jste zde:   Reboot Otázky a odpovědi

Kdo sestavuje Váš jídelníček?

Jídelníček je sestaven nutričním specialistou Ing. Josefem Soukupem.

Je krabičkové stravování určeno pouze pro redukci hmotnosti?

Nikoli. Reboot připravuje mimo redukčních programů i vyvážený jídelníček na dlouhodobé stravování pro všechny, kteří se chtějí stravovat zdravě a pestře, a nemají čas nebo nechtějí vařit. Další variantou je program pro vysoce aktivní jedince, až profesionální sportovce s velkým výdajem energie.

Opravdu pokrývá Váš jídelníček veškeré nutriční potřeby? Nemusím užívat další vitamíny/minerály/potravinové doplňky?

Jídla jsou sestavena tak, aby pokryla energetickou potřebu člověka dle zvoleného programu. Skladba jídel je rozložena, aby byl jídelníček pestrý a zároveň vyvážený (bílkoviny, sacharidy, tuky atd.). Další doplňky stravy nejsou pro zdravého člověka zapotřebí. Pokud máte specifické dietetické požadavky například z důvodu Vašeho zdravotního stavu, vždy je konzultujte s Vaším lékařem.

Nejsem si jistý, že budu schopný jíst jen „zdravé a dietní“ potraviny, mám svoje oblíbená jídla!

Vyvážená strava může být současně pestrá a chutná! Reboot je unikátní kombinace specialistů na výživu a špičkových kuchařů z 5* hotelu, která nemá v ČR obdoby. Navštivte (odkaz na fotogalerii a jídelníček) zjistíte před objednávkou, jaká jídla můžete očekávat.

Dietám moc nevěřím a mám obavy z tzv. jo-jo efektu, hrozí při konzumaci krabiček?

Jo-jo efekt nastává, pokud hladovíte. S Rebootem hladem netrpíte, ale jíte přiměřenou a vhodnou stravu po celý den. Důležité je také zvolit správný dietní program, náš tým Vám s výběrem pomůže!

Jak často se jídla opakují?

Snažíme se, aby se jídla neopakovala 4 týdny, případně vytváříme variace na jídla, která měla nejvíce pozitivních ohlasů.

Jakým způsobem probíhá příprava?

Jsme profesionálové, pro přípravu používáme pouze čerstvé suroviny a nejmodernější postupy : konvektomaty (šetrné vaření s párou). Nepoužíváme žádnou chemii, minimalizujeme přidávání soli a tuků. Jídla se šokově chladí (z 90°C na 2°C za méně než hodinu) a hermeticky balí do plastové krabičky.

Receptury a technologické postupy si připravujeme sami.

Jsou Vaše jídla čerstvá? Jak dlouho dopředu vaříte?

Příprava jídel probíhá maximálně 1 den dopředu (tzn. v neděli na pondělí, ve středu na čtvrtek atd.). Ve stejný den Vám jídlo dovezeme!

Jaké používáte suroviny?

Jelikož pod naší síť BHG spadají restaurace a hotely, suroviny do nich objednáváme a dovážime denně, proto v naprosto drtivé většině případů používáme čerstvé suroviny. Pouze výjimečně používáme mražené (například u mořských ryb, které u nás nejsou jinak k dostání).

Co když nejím některé potraviny nebo na ně mám alergii, dokážete mi upravit jídelníček dle mých požadavků?

Ano, úpravy jsou možné, v některých případech to ale může být na úkor pestrosti jídelníčku.

Jakým způsobem je jídlo uchováno během rozvozu?

Lokální rozvoz probíhá v chladících termoboxech. Na tašce klienta je vždy štítek o jaký program a kombinaci (případně výjimku) se jedná.

V kolik hodin mi jídlo dovezete? Mohu si vybrat konkrétní čas doručení?

Jídla rozvážíme podle rozvozového plánu (pro každý okruh může být jiný časový plán – kontaktujte operátorku zákaznického centra pro informace. Náš rozvozce vás bude kontaktovat a sdělí vám přibližný čas závozu.

Konkrétní (a stálý) čas doručení bohužel nastavit nelze (ani za příplatek). Abychom mohli nabídnout příznivou cenu (a šetřili životní prostředí), snažíme se, aby naše auta najezdila co nejméně kilometrů. S ohledem na to řadíme zákazníky na trasy dle dodací adresy a není možné zajistit doručení v konkrétní čas dle přání klienta.

Vím, že v určitý den nebudu v obvyklou dobu doma, můžu změnit dobu závozu?

Dejte nám dopředu vědět, uděláme maximum abychom Vám vyhověli. Pokud to bude jen trochu možné možné, upravíme svoji trasu na daný den, aby bylo možné balíček dovézt v jiný čas (dříve, později). Možnosti doručení podléhají aktuálním možnostem řidiče (počet zastávek na trase, aktuální dopravní situace, možnost vrátit se do místa v jiný čas atd.)

Potřebuji zrušit již objednané a zaplacené dny, je to možné?

Ano, samozřejmě – dejte nám vědět, které dny potřebujete odhlásit. Již zaplacené dny vám kompenzujeme dodávkou jídel na jiné dny, dle Vašeho přání. Respektujte prosím nutnost dát nám změnu vědět 3 pracovní dny dopředu, později již není možné objednávku na daný den změnit.

Vaříte na svátky?

Ano, v Rebootu se nezastavíme :). Máte-li zájem si na svátek odhlásit jídlo, nezapomeňte to udělat 3 pracovní dny předem, děkujeme!

Kdy mám krabičky jíst?

Každý den ve stejnou dobu, v pravidelných rozestupech po cca 3 hodinách. Večeře nejpozději 2 -3 hodiny před spaním.

Mohu jíst k dietě další jídla?

Pokud odebíráte celodenní program (tzn. 5 jídel) a chcete zhubnout, neměli byste konzumovat další jídlo. Celodenní program pokrývá vhodný příjem energie a obvykle znamená přiměřený a zdravý váhový úbytek. V průběhu dne se můžete dojídat čerstvou zeleninou.

S Rebootem můžete jíst trvale!

Jedná se o zdravou a vyváženou stravu. S výběrem vhodného programu Vám rádi pomůžeme.

 Přehled Stravovacích Programů  Přehled
Stravovacích Programů

Program Reboot je založen na 3 pilířích

Chceme, aby vám naše jídlo nejen prospívalo a pomáhalo spnit plánovaný cíl, ale zejména chutnalo a tím psychicky podporovalo vaše odhodlání na cestě k cíli vydržet. Proto v našich jídelníčcích používáme prémiové suroviny jako špičkové restaurace.

Co o tom říká nutriční specialista?

Zdravě

Jídelníčky sestavuje a garantuje přední nutriční specialista.

Ing, Josef Soukup
nutriční specialista

Chutně

Jídla pro Vás připravuje šéfkuchař sítě předních hotelů a restaurací v Praze.

Jiří Eberl
šéfkuchař Deer restaurant

kvalitně

Používáme prémiové suroviny 5-ti hvězdičkových restaurací. 

Bauer Hotel Group
rodina hotelů a restaurací

4. Reboot Vám Zavezeme

Jídlo vozíme 5x týdně, a to od neděle do čtvrtka tak, abyste měli vždy čerstvé jídlo na následující den. Doba rozvozu je 17 do 21h.

ZÓNA 1 - ZDARMA

Centrum Prahy a blízké okolí

ZÓNA 2 - Cena 59 Kč

Praha 3 (Vysočany) Praha 6 (Dejvice, Vokovice, Veleslavín, Břevnov), Praha 7 (Troja), Praha 8 (Troja, Libeň, Kobylisy), Praha 9 (Prosek, Libeň, Hrdlořezy), Praha 10 (Malešice, Střešovice, Záběhlice, Michle), Praha 4 (Michle + Záběhlice + Braník + Lhotka + Krč), Praha 5 (Motol, Košíře, Radlice, Jinonice, Hlubočepy)

ZÓNA 3 - Cena 89 Kč

Okrajové části města Prahy

Svůj Reboot si můžete
nechat doručit flexibilně tam,
kde daný den budete


Kontaktujte nás 48 hodin předem.

tel: +420 723 917 691

Máte dotaz k rebootu?

kontaktujte mne

Martin Kalicher
Sales Manager
+420 723 917 691
sales@bauergroup.cz

Krabičková dieta Reboot - logo

BHG Gate s.r.o., Michalská 19, 100 00  Praha 1
IČ: 07341253 DIČ: CZ07341253